Рабінович: Ведеться робота, щоб відпустити тих, хто розстріляв автобус "Патріотів – За життя". Це лакмусовий папірець ситуації в країні

Вадим Рабінович

Зараз ведеться робота, зокрема і з "зеленими", і з правоохоронцями, про те, щоб відпустити людей з "Нацкорпусу", які розстріляли під Харковом автобус з членами організації "Патріоти — за життя". Про це заявив співголова партії "Опозиційна платформа — За життя" Вадим Рабінович в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Я хочу нагадати, що за кілька днів закінчуються там перші 60 днів, які дали бандитам, які вбивали наших людей в автобусі. І зараз ведеться робота, зокрема і з "зеленими", і з правоохоронцями, про те, щоб відпустити цих людей з "Нацкорпусу". Ось де лакмусовий папірець того, що є. Бандити — це бандити, називайте їх бандитами. Ось тоді будується країна. Злочинці — це злочинці, а політики — це політики. Це різні речі", — зазначив нардеп.

Він також вважає, що треба зібратися керівникам всіх конфесій і провести один молебень з вигнання диявола з Банкової.

"Я взагалі ось вам скажу, я вважаю, що у нас тут якось все так перекручено, що ось ідеально, на мій погляд, зібратися керівникам всіх конфесій і провести один молебень з вигнання диявола, в першу чергу — з будівлі на Банковій, але і взагалі з України. Тому що якісь тут... Ви розумієте, ніде такого немає. Наприклад, там, вулицями бігає банда, називає себе патріотами, стріляє в людей — все нормально", — додав Рабінович.