live

Рабінович: Уряд має бути відправлений у відставку

Народний депутат Вадим Рабінович "Опозиційна платформа - За життя"

Уряд має бути відправлений у відставку, натомість треба негайно створювати єдиний коаліційний уряд Національного порятунку України. Про це заявив співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Уряд має бути відправлений у відставку. Я не давав порад вище, але я вважаю, що треба переформатувати. Я вже просто кажу: не треба ні над ким знущатися, і над "Зеленими" теж. Треба негайно, незалежно від партійної приналежності, створювати єдиний коаліційний уряд Національного порятунку України: закрити всі боргові зобов'язання нашими паперами, просто не платити більше ні копійки - нехай вони хоч на голові ходять, всі ці сороси, МВФи – ми не повинні всією країною працювати на дві якісь організації", – сказав депутат.

Він підкреслив, що прем'єр-міністр Олексій Гончарук і вся влада цінні сьогодні тільки одним – єдині, хто, вичавлюючи всі соки з країни, будуть віддавати борги.

"Гончарук і вся його бригада цінні сьогодні тільки одним (вони, може і фахівці), вони – єдині, хто сьогодні, вичавлюючи всі соки з країни, будуть віддавати борги. Жоден, дійсно проукраїнський уряд ніколи на це не піде. Піде у відставку, але не дасть людей вбивати. А вони вбивають людей, медицину, закривають шахти, закривають диспансери. Я кажу: як? А він каже: нам віддавати борги треба. Правильно, я згоден, що ці борги не всі вони зробили – до них були зроблені. Але ви ж прийшли керувати країною, тоді скажіть: ми прийшли вас вбити і віддати борги. А ви що сказали? Я ж пам'ятаю: 4000 зарплати, пенсія. Або тоді поверніть нам голоси, або робіть що-небудь. Тому, ще раз кажу: уряд національного порятунку, відмова від всіх зовнішніх зобов'язань, як би це грубо не звучало. Просто відмова, тому що це вже не виплата грошей – це вбивство українського народу, нижче межі вони живуть. Як забрати нижче межі? Як? Рабами і так вже людей зробили", – підкреслив Рабінович.

Нагадаємо, за місяць українці більш ніж вдвічі погіршили ставлення до Кабміну. Про це свідчить опитування, проведене Центром соціального моніторингу і Українським інститутом соціальних досліджень імені Олександра Яременка з 24 по 28 січня.

Loading...