Рабінович: У Львові незадоволені Садовим, він своїм злодійством дістав уже навіть львів'ян

Вадим Рабінович 112.ua

Львів'яни хочуть поміняти нинішнього мера Андрія Садового на ще більшого Садового. Про це заявив співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Ви знаєте, Садового  - зрозуміло, вони просто хочуть поміняти Садового на ще більшого Садового. Їм недостатньо радикальний вже навіть Садовий, який... Ну, я думаю, що він своїм злодійством дістав навіть львів'ян, звичних до всього, так? Але я думаю, що все–таки мова про інше", - сказав він.

Політик також прокоментував результати останніх опитувань щодо виборів мера Львова.

"Якщо вже йти таким шляхом, я дивився рейтинги політиків, якби сьогодні відбулися вибори у Львові, то там би мером став би Порошенко. Ну, дорогі львів'яни, як це написано в Стародавньому Кавказькому прислів'ї, кожен баран висить за своє ребро. Перекладу це на просту мову: кожен гідний того мера, якого він має. У киян свої нещастя, у львів'ян - свої. Якщо вони хочуть Порошенка - це їх вибір. Ну, я єдине думаю, чого Порошенко? Виберете вже, чого відразу... Парубій, можливо, що-небудь розповів би. Все одно ніхто б нічого не зрозумів, але фашисти ходили б вулицями", – зазначив Рабінович.

Як раніше повідомив директор соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович, фактично кожен другий львів'янин хоче, щоб наступним мером міста був хтось інший, а не Садовий.

Він зазначив, що за результатами останнього муніципального дослідження, яке група робить Останні 6 років для Міжнародного республіканського інституту, лише 20% опитаних жителів Львова хочуть, щоб Садовий залишився на своїй посаді після місцевих виборів.

"Лише 20% львів'ян у цьому дослідженні кажуть, що вони готові переобрати Андрія Садового на наступний термін. Ще 20% його не сприймають і готові його якомога швидше усунути від влади. Але більша частина, більше 50%, говорять про те, що Львову потрібен новий мер, Андрію Садовому треба дати можливість доопрацювати і замінити на іншого. І в цьому питанні Львів - Так, не лідер, але все одно ці показники досить високі на тлі інших міст України", - зазначив Антипович.

Нагадаємо, раніше депутат Львівської міської ради Андрій Рікота подарував міському голові Львова Андрію Садовому "золотий душ" як символ безвідповідальності, безсистемності і символ зловживання владою". Такий подарунок депутат вручив Андрію Садовому під час засідання сесії 28 травня.

Крім того, керівник фракції ВО "Свобода" у Львівській міськраді Маркіян Лопачак нагадав, що Садовий ще на виборах у 2006 році обіцяв побудувати сміттєпереробний завод в місті, але його досі немає.

"Минуло чотири роки - сміттєпереробного заводу немає, а Садовий і далі на своїй посаді", - підкреслив керівник фракції ВО "Свобода" у Львівській міськраді.

Також Лопочак зазначав, що вихід п'яти авторитетних людей з фракції - ознака недовіри до мера Львова Андрія Садового.

"Дивіться, насправді ситуація, якщо взагалі говорити про політичний шлях Андрія Садового та партії "Самопоміч", то треба сказати, напевно, що перші ознаки недовіри до керівництва партії, безпосередньо до Андрія Садового з'явилися, коли фактично розпустилася Київська фракція "Самопомічі", були проблеми в Миколаївській обласній організації, в інших областях. І, насправді, те, що ми почули на сесії Львівської міської ради це заява п'яти осіб, які вийшли з фракції "Самопоміч", особливо від цих людей - для мене особисто це був такий шок, тому що ці п'ятеро людей, на мою думку, це і було ядро фракції "Самопоміч", - зазначив він.