Рабінович: Те, що зробив Медведчук у Москві, набагато ефективніше, ніж робота двох урядів - Гончарука та Шмигаля разом узятих

Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Домовленість голови політради партії "Опозиційна платформа — За життя", народного депутата Віктора Медведчука у Москві про зняття санкцій з деяких українських підприємств — це набагато ефективніше, ніж робота двох останніх урядів України. Про це заявив співголова партії "Опозиційна платформа — За життя" Вадим Рабінович в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Те, що зробив Медведчук в Москві, на мій погляд, набагато ефективніше, ніж робота двох урядів — Гончарука і Шмигаля разом узятих, тому що вони тільки крали з бюджету, а він додав. Тому що ці люди прийдуть на роботу, заплатять зарплату, продукція теж дасть щось у бюджет. Тобто ось це і є шляхи підняття держави. Жодних інших шляхів немає. Можна танцювати вдвічі більше, можна сміятися в чотири, можна, я не знаю, що робити, — плюнути далі всіх. Але поки ти не будеш випускати промисловість і продавати її, поки ти не будеш створювати робочі місця, поки люди будуть тільки хитатися вулицями і зростати безробіття — країну не побудуєш. Тому я думаю, що дії правильні", — зазначив політик.

Рабінович нагадав — фокус-групи показали, що дії Медведчука позитивно відбилися на рейтингу партії, мало не домінантно.

"Тож... Чи створює це робочі місця? Ну, ви все розумієте і без мене. Навіщо ми запитуємо. Звичайно, створює. Тому я думаю, що сьогодні б правильно попри те, що жодних дзеркальних заходів поки не вживається, ну, знаєте, як бідний родич, — а нас загнали в цю ситуацію сьогодні всі ці постмайданні режими, — ще посилати Медведчука просити: "Ну, ще з двох підприємств зніміть, ну ще з трьох, ну ще з чотирьох". І він повинен це робити, тому що він любить свою країну. І навіть, повірте, йому теж не дуже приємно просити. Я думаю, йому було б краще приїхати, сказати, що "ось, ми приїхали до вас там..." — ні, це нелегко, прийти, і навіть коли тебе поважають, коли до тебе добре ставляться — ти все одно прохач. Але прохач за Україну, а не за себе, а це дві різні речі. А вони за себе весь час просять. Ось тут ось різницю знайдіть. Тому, коли людина просить за створення робочих місць, коли ми дбаємо про мир в нашій країні, — ну, скажіть мені, що ми обговорюємо?" — підкреслив нардеп.