Рабінович: Щодо депутатів "Опозиційної платформи - За життя" відкривають кримінальні справи за пошук миру

Народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Співголова "Опозиційної платформи – За життя" Вадим Рабінович прокоментував відкриття кримінальних проваджень проти депутатів партії, повідомляє 112.ua.

"Ну, я думаю, що нічого нового тут немає, все логічно. За пошук миру в нашій країні сьогодні і повинні притягати до суду, за пошук миру в нашій країні і повинні сьогодні нібито порушувати кримінальні справи. Ну, а як же? Не за те, що люди крадуть, не за те, що люди розкрадають країну, не за те, що.., не за те, що виблискує щось там. За це у нас все в порядку, ніякого фашизму, нічого. А ось за те, що люди їдуть до Москви і розмовляють зі своїми колегами, депутатами російської Державної Думи, щодо Медведчука вони зобов'язали порушити справу. Окрім того, там…, що суд подивився, що от дійсно, тут державна зрада. Я от хочу сказати вам, знаєте, ну, зрозуміло, хай порушують, нехай роблять, що хочуть. Вони відчувають сьогодні реально, що - ну, ви ж самі бачите усе, що відбувається, бачите, що рейтинг нашої партії зростає, і тут ніби люди просто прозрівають, тому висмоктують вже і таку маячню", – сказав він.

Депутат також звернув увагу, як всі ці дії відбуваються послідовно.

"Але найголовніше не це, найголовніше інше. Я хочу, щоб ми всі побачили, що як послідовно все відбувається, як послідовно вийшли кілька днів тому ось ці, як назвати їх, порохоботи, захищати своє, яке йде, тікає від них, ось це військово-патріотичне якесь маревне майбутнє, якого не існувало. Як влада нічого не може їм протиставити, і вони ще більше починають відчувати себе переможцями. Цьому треба щось протиставити, а окрім нас ніхто нічого не пропонує. Тому, дорогі друзі, я вважаю, що ось це рішення влади - це ордени мені і Медведчуку. Ордени за чесну принципову позицію, ордени за те, що ми, не боячись їх - і не будемо боятися, будемо шукати миру, тому що будь-який політик в Україні, який не шукає миру, - це дармоїд, який проїдає взагалі державні гроші. Політик, який не шукає миру, - це злочинець проти своєї країни. Якщо нас сьогодні притягають до суду за те, що ми шукаємо мир, - напевно, ми добрі люди, що я можу сказати", – зазначив Рабінович.

Він також прокоментував напад на офіс партії "Опозиційної платформи - За життя" у суботу, 23 травня.

"Ви знаєте, я нічого поки не пов'язую, але ми ж з вами живемо в одній країні і розуміємо, коли відбувається низка подій. Спочатку президент на своїй пресконференції річній повідомляє, що йому не подобаються телеканали, які там не так фінансуються чи такі питання ставлять. Через кілька днів - напад на офіс голови Політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народного депутата Віктора Медведчука. Через кілька днів - порушення кримінальної справи за нашу поїздку в Москву. Влада намагається показати радикалам, що вона ще радикальніша за них. Але насправді, знаєте, ось тут ніби - не знаю, я не люблю давати поради, особливо владі, але все-таки для вас скажу: якщо вони думають, що вони будуть своїми там, то вони не там ловлять цю... рибу. А що стосується нас - ну, будемо працювати, як працювали, будемо шукати миру. Я хочу тим, хто порушує кримінальну справу, підкинути матеріал для нової кримінальної справи. Ми плануємо велику зустріч партії "Єдина Росія" і нашої партії і на парламентському рівні будемо шукати шляхи до миру. До речі, можете тих, хто бере участь у зустрічі з російською стороною, теж у "Миротворець" внести, куди-небудь там. Передайте їм це просто, нехай дивляться. А люди нехай бачать, у яку взагалі катастрофу занурюють нас, як нам ці мертві чіпляють живих і як нам не дають просто навіть зітхнути. Тому, що я можу сказати? Радикали з владою почали свої ігри", – сказав Рабінович.

"Тому я ще раз кажу, треба просто для себе визначитися, що ми хочемо. Ми хочемо вічно бігати за цими радикалами? Ми хочемо вічно бути у війні і боятися за наших дітей? Чи ми хочемо будувати мир, реальний мир, не обманюючи себе? Не розповідаючи, що порожні переговори - це мир, що якісь нісенітниці про там єдине, що обмін напівнезрозумілих людей - це мир. Це не мир. Мир був запропонований тим планом, який Медведчук презентував у цій поїздці в Москву, і в поїздці в Берлін, і в поїздці в Париж. Нехай почитають хоча б, якщо вони вміють читати. Ну, а якщо не вміють - ну, то що, ми вибрали самі тих, хто не вміє", – додав парламентар.