Рабінович: Російська вакцина - єдина доступна українцям

Співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Зарубіжної вакцини, про яку домовилося українське Міністерство охорони здоров'я, немає, і російський препарат - єдиний, який найбільш доступний для громадян. Про це заявив народний депутат, співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович.

Депутат зазначив, що в усьому світі є тільки кілька видів вакцин - американська, британська і російська. Він додав, що перший варіант препарату дуже складний у транспортуванні через температурні умови, а другий ще не задокументований, тому єдиним ефективним рішенням щодо вакцинації населення України є закупівля російського аналога.

"У світі існує тільки кілька вакцин. Американська - перевозиться при температурі -70...-80 градусів. Так у нас в країні сухого льоду на її транспортування не вистачить! У МОЗ несуть якусь ахінею щодо її закупівлі. Далі йде британська - вона ще не підтверджена ніким і навіть мови не йде про її закупівлю. Російська вакцина, яка сьогодні існує, - це єдиний варіант. Немає ніякої сьогодні можливості отримати іншу вакцину, крім російської", - сказав Рабінович.

Депутат додав, що якщо Україна відмовляється від закупівлі російської вакцини тільки тому, що вона "непатріотична", то в такому випадку уряд спершу необхідно вакцинувати від сказу.

Раніше народний депутат, співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович заявив, що Одеса першою отримає російську вакцину від коронавірусу, якщо партія виграє на міських виборах.