Рабінович: Раді пропонують ухвалити закон про повернення надвисоких зарплат дармоїдам з Наглядових рад

Народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Якщо представники фракції "Слуга народу" підтримають законопроєкт 3708 про повернення надвисоких зарплат членам Наглядових рад державних корпорацій, то їх можна буде вважати зрадниками українського народу. Про це під час засідання погоджувальної ради заявив співголова партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Вадим Рабінович.

На його думку, скликання позачергового засідання парламенту заради цього законопроєкту - це "маразм".

"Маразм міцнішає. Терміново збирається ось цей вищий законодавчий орган України, і заради чого? Заради ухвалення закону 3708, без якого, як виявляється, країна жити ну просто не може. Нагадаю, що цим законопроєктом передбачається повернення наглядовим радам та іноземним дармоїдам у цих радах мільйонних зарплат, і це за рахунок народу України. Я ще раз уважно прочитав, би переконатися, чи не з’їхав я з глузду. Ні, дорогі українці. Усе так і є. Найголовніше питання сьогодення - повернути надвисоку зарплату іноземним посіпакам і місцевим дармоїдам типу Лещенко, Наєма та інших, які присмокталися до наших державних корпорацій. Владі наплювати на всіх. Нехай люди помирають з голоду. Ніщо не має значення, окрім інтересів іноземних дядьків, в яких кишені, схоже, схудли від грошенят, і тепер потрібно терміново влізти в кишеню українців і забрати звідти останнє", - зазначив Рабінович.

Він закликав народних депутатів схаменутися і не голосувати за цей законопроєкт.

"Якщо слуги народу за це проголосують, то, боюся, вибори в Україні пройдуть набагато раніше, ніж ви всі думаєте. Схаменіться! Людям нема чим годувати свої родини, люди не розуміють, що їм чекати від завтра. А ви, замість того, щоб допомагати їм вижити, як це робиться у країнах тієї ж самої Європи, в яку ви весь час нас обіцяєте привести, ви роздаєте гроші іноземцям, які входять до так названих наглядових рад. Та ви вороги, яких українська земля ще не бачила. Ви і є той самий коронавірус, який вбиває українців та Україну. Ви що, думаєте, що завоювали країну? Ви думаєте, що і далі знущатиметесь над людьми, прикриваючись маячнею про креативні ідеї? Ви вважаєте, що шизофренію ми і далі будемо терпіти? Які підвищення зарплати іноземцям? Якщо слуги народу це підтримають, то вони - зрадники українського народу", - резюмував Рабінович.