live

Рабінович про визнання владою ОРДЛО стороною переговорів: Ми говоримо про це 6,5 року і готові допомагати

Вадим Рабінович

Переговори щодо питання миру на Донбасі неможливо провести без представників окремих районів Донецької та Луганської областей, і партія "Опозиційна платформа – За життя" неодноразово заявляла про це раніше.

Про це заявив співголова партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Вадим Рабінович, коментуючи брифінг голови ОП Андрія Єрмака за підсумками переговорів у Мінську.

Однак, за його словами, остаточні рішення повинна приймати чинна влада. При цьому "Опозиційна платформа – За життя" готова допомагати їй у цьому.

"Ви знаєте, я скажу вам дві речі. Перша: я вважаю, не можна нічого підписувати без "ЛНР" і "ДНР", тому що не зрозуміло, з ким ми розмовляємо, і треба вести діалог з тими людьми, які там перебувають. З іншого боку, це справа нашого уряду і адміністрації президента. Ми готові допомагати на всіх рівнях, але ухвалювати рішення вони повинні", - сказав Рабінович.

Новини за темою: Зустріч радників лідерів "нормандської четвірки" не відбулась через загрозу коронавірусу, - Єрмак

Нагадаємо, керівник Офісу президента України Андрій Єрмак підтвердив створення Консультативної ради з представниками окупованого Донбасу в рамках контактної групи в Мінську. За його словами, на останній зустрічі в Мінську учасники Тристоронньої групи заявили про необхідність створення Консультативної ради.