Рабінович про продаж землі і вимоги МВФ: Це шлях в нікуди

Народний депутат Вадим Рабінович "Опозиційна платформа - За життя"

Влада має захищати інтереси українців, а не свої рахунки за кордоном, каже політик

Партія "Опозиційна платформа – За життя" на 5 місяців затягнула ухвалення закону про продаж землі.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

Політик прокоментував вимоги МВФ та ухвалений Верховною Радою і підписаний президентом закон про відкриття ринку землі.

"Не можна займатися державною проституцією безперервно. МВФ не має ніякого відношення до тих вимог, які він робить. Вони поглумилися над нами раз, два, три... Завтра в парламенті знову голосуватимуть закон, щоб уже їхні закони були вищими від законів України. Все це шлях в нікуди. Це шлях в глухий кут, ні в що", – заявив Вадим Рабінович.

Нардеп наголосив, що гордиться партією "Опозиційна платформа – За життя", яка на 5 місяців затягнула ухвалення закону про продаж землі. Вадим Рабінович зауважив, що за цей час вдалося досягнути низки змін, як-от зменшення концентрації земель в одні руки, а реально ринок запрацює не раніше 2024 року.

Новини за темою: У "Слузі народу" назвали, яку суму від МВФ цього року може очікувати Україна

"Ніколи не зупиняться їхні апетити, якщо не сісти і не сказати їм прості речі. Я це сказав нашому прем'єр-міністру. Сядьте з ними і скажіть дуже прості речі: ми винні вам великі гроші, реально великі. Ми не можемо їх віддавати. Народ не може, я не можу вбити свій народ, щоб віддати вам борги. Тому у мене дві пропозиції на вибір: або ми оголошуємо те, що називают технічним дефолтом... Не треба боятися цього слова – біднішими не станемо. Як ні в кого нічого не було, так і не буде, тільки ми від боргів звільнимося і дітей своїх звільнимо. Або нормальна пропозиція, яка проходила в усіх інших країнах, – ви даєте нам відстрочку на 50 років цих виплат безпроцентних, через 50 років ми повернемося до цього питання", – заявив Вадим Рабінович.

Політик наголосив, що влада має захищати інтереси українців, а не свої рахунки за кордоном.

Як відомо, народні депутати ухвалили закон про продаж землі – проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення № 2178-10 підтримали 259 парламентарів, голосування відбулося 31 березня о 00:42.

Нагадаємо, раніше у Верховній Раді заблокували підписання законопроєкту про ринок землі, прийнятого парламентом у ніч на 31 березня, зареєструвавши постанови про скасування результатів голосування.

Згодом, на позачерговому засіданні, 13 квітня, народні депутати розблокували підписання законопроєкту про ринок землі. Парламент розглянув і відхилив 13 постанов про скасування закону про ринок землі.

28 квітня президент України Володимир Зеленський підписав закон про землю.