Рабінович про нараду у ВРУ: Влада сказала – землю будемо продавати, і ніхто нам не завадить

Вадим Рабінович

А для людей нічого не буде, констатував парламентар

Під час наради за участю голів парламентських фракцій, керівництва парламенту та керівника уряду представники влади заявили, що вони будуть продавати землю, фабрики, заводи, і що їм ніхто не стане на перешкоді.

Про це народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович заявив під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

Нагадаємо, у ці хвилини завершилася нарада голів парламентських фракцій, яку вранці скликав голова Верховної Ради України Дмитро Разумков. На цій зустрічі також були присутні перший заступник голови ВРУ Руслан Стефанчук, заступниця голови ВРУ Олена Кондратюк, голови парламентських фракцій та прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Вадим Рабінович після завершення наради повідомив: "Єдине, чого я від них добився, це те, що ми створимо завтра комісію з ними щодо двох питань. Це питання переліку того, що вони збираються у "турборежимі" продати, щоб ми все ж таки у парламентсько-президентській республіці знали, що продають. Бо коли його спитали, на скільки ви порт продали, він каже – на 10 років. Йому кажуть – ні, на 50-т. Каже – ну, 10-50, десь так…".

Новини за темою: Колтунович: Влада боїться думки народу щодо продажу землі, тому ігнорує вимогу про референдум

Парламентар продовжив: "Сказати, що якийсь був конструктив, не можу. Землю вони будуть продавати, заводи і фабрики – продавати. Не знаю… Для людей нічого не буде… Вони сказали – землю будемо продавати і ніхто нам не завадить".

З його слів, єдиним позитивом цього засідання стало те, що із керівником уряду домовились про створення спільної комісії, щоб вказати на факти корупції.

Вадим Рабінович також повідомив, що він порушував питання щодо надвисоких виплат посадовцям, адже президент України Володимир Зеленський давав час до 4 лютого, щоб відповісти на ці всі питання.

"Прем’єр-міністр сказав особисто мені, що завтра вони відзвітують з цього питання та оголосять про своє рішення", – сказав нардеп.

Нагадаємо, Верховна Рада під крики "ганьба" ухвалила у першому читанні скандальний законопроєкт про запровадження ринку землі.

Як повідомляли, Комітет Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики не підтримав пропозицію, що питання відкриття ринку землі має визначатися на всеукраїнському референдумі.

Читайте також: "Ринок землі: Під час поточної сесії Рада має намір поставити крапку в земельній реформі".

Loading...