live

Рабінович: Порошенко позбавив Україну можливості торгувати з РФ, сам продаючи там цукерки в розпал війни

Вадим Рабінович

Політик закликає нинішню владу вибрати політику економічного прагматизму

П'ятий президент України Петро Порошенко позбавив Україну можливості торгувати з Росією, сам продаючи там цукерки в розпал війни. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив співголова партії "Опозиційної платформи – За життя" Вадим Рабінович.

"Ми не можемо жити гаслами і годувати людей гаслами", - заявив Рабінович.

"У світі сьогодні жорсткий економічний прагматизм, який полягає в наступному: купувати дешевше, - яка мені різниця де, ось де я дешевше товар для народу куплю, я зобов'язаний там купувати, - продавати дорожче. Все. Більше нічого не має працювати, інакше ми будемо вбогі", - переконаний політик.

За його словами, така політика висуває необхідність відновити торговельні зв'язки там, де це вигідно, і припинити економічне протистояння з СНД і Росією.

"Тому що в самий розпал війни Порошенко чудово продовжував торгувати своїми цукерками. І тільки ми повинні всі економікою, чавуном, металом, нафтою, платіжками – ми повинні були бути цими заручниками цієї війни. А він ні. Тому припинити ось цю єресь", - підкреслив він.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що Росія вперше з 2012 року призначила постійного торгового представника в Україні. Ним став Андрій Бабко, який до цього був торгпредом РФ у Вірменії.

Loading...