Рабінович подав до ВРУ проєкт закону про кримінальну відповідальність за невиконання передвиборчих обіцянок

Співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Нардеп переконаний, що Україна - це потенційно одна з найсильніших країн у світі

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович заявив, що подав до парламенту законопроєкт про кримінальну відповідальність за невиконання передвиборчих обіцянок. Про це він розповів під час ток-шоу "18" на телеканалі ZIK

"Адміністрація президента, в якій обіцяли, що і взагалі кортежів не буде, на 1,5 млрд піднімають "ДУСю свою" - "Державне управління справами". Що вам не вистачає в палацах цих президентських? Що трапилося? Ну, розумієте, це неможливо!" - сказав Рабінович.

Також нардеп зауважив, що ми живемо потенційно однією з найсильніших країн у світі за географічним положенням, за освітнім рівнем людей, однак  "ми просто прокляті на цих виборах".

"Всі політики, напевно, щось обіцяють. Я зараз подав законопроєкт про кримінальну відповідальність за невиконання передвиборчих обіцянок. Я вважаю, що це повинен взагалі законопроєкт №1 країни бути! З нього повинна починатися вся ця історія, тому що вони мовою вже тут побудували не знаю, що!" - заявив політик.

Нагадаємо, раніше Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович заявив, що "зелена" влада робить все, щоб завадити ОПЗЖ перемогти на місцевих виборах.