Рабінович: "Опозиційна платформа – За життя" вимагає включити до порядку денного ВР питання скорочення зарплат держчиновників

Народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Партія "Опозиційна платформа – За життя" вимагає включити до порядку денного засідання Верховної Ради питання скорочення зарплат держчиновників. Про це заявив співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович на засіданні погоджувальної ради в понеділок, 18 травня. Трансляцію відповідного засідання вів телеканал "112 Україна".

"Шановні учасники погоджувальної ради, я ще раз уважно подивився порядок денний і ще раз, по-людськи, звертаюся до вас включити в нього, принаймні, кілька законів, що стосуються безпосередньо життя людей", – сказав він.

Рабінович нагадав, що "Опозиційна платформа – За життя" подала ряд таких законів. "Наприклад, перший – законопроєкт 2795 про обмеження виплат зарплат всім чиновникам держкомпаній. Прийняття цього закону дозволило б досягти колосальної економії коштів, які можна спрямувати на потреби людей, по-перше - соціально незабезпечених. Другий - законопроєкт 2087 про скасування пені та штрафів за несвоєчасну оплату послуг ЖКП, а також щодо збереження пільг та субсидій на постійній основі. Ви прекрасно знаєте, що народ сьогодні доведений до злиднів, і ми повинні якось на все це реагувати, тому що ми - парламент України. Третє, наприклад, законопроєкт 3323 про списання заборгованості населення за послуги ЖКП. Наша бездіяльність може погано закінчитися і для країни, і для нас", – додав Рабінович.