Рабінович: Олігархи перед виборами виділили 100 млн дол., щоб розколоти "Опозиційну платформу - За життя"

Співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Влада та група олігархів перед місцевими виборами виділили 100 млн дол., щоб розколоти "Опозиційну платформу - За життя". Про це заявив співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Я вам хочу сказати, що Адміністрація президента, розуміючи, що ми переможемо, заздалегідь почала ще перед виборами величезну роботу - пам'ятаєте, з'явилася величезна кількість статей "Опозиційна платформа на межі розколу". Я вам поясню, як це було. Група олігархів зібралася, і виділено було майже рекордну суму для нашої країни на підкуп наших, так би мовити, членів партії з тим, щоб розколоти "Опозиційну платформу - За життя". Я не буду вам все називати, але мова йшла про сто мільйонів доларів, які були... у фонд, який мали виплатити на те, щоб партію розвалити", – розповів політик.

Він також підкреслив, що цей задум не вдався і "Опозиційна платформа – За життя" перемогла на виборах.

"Я знаю, з чим розмовляли, знаю, кому пропонували і думали, що це вдасться. Нічого їм не вдалося. Наша партія виступила на виборах. І ми далі будемо йти до перемоги, хочуть вони чи не хочуть. Тому всі люди, я вже говорив і зараз повторю: вже набридло обирати всяку цю. Давайте обирати між двома речами - "за життя" і "проти життя". Ось обирай собі, що хочеш, і йди або за життя, або проти життя. Обери, що тобі подобається. Але мені здається, що здорові люди оберуть життя", – додав Рабінович.