Рабінович: Недовіру Рябошапці висловили повна відсутність "посадок" та реальних справ

Вадим Рабінович

А ще – знищені професійні кадри і звіти в американському посольстві, каже нардеп

Недовіру генеральному прокурору Руслану Рябошапці висловила повна відсутність "посадок", реальних справ та заполітизованість прокуратури.

Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

Парламентар прокоментував сьогоднішнє позачергове засідання Верховної Ради України, на якому народні депутати мають розглянути питання щодо недовіри генеральному прокурору України Руслану Рябошапці.

"Недовіру Рябошапці висловила ось ця повна відсутність посадок, повна відсутність реальних справ, заполітизована якась прокуратура, знищені професійні кадри і звіти в американському посольстві замість того, щоб звітувати перед власним народом", – заявив Вадим Рабінович.

Новини за темою: Недовіра Рябошапці: Разумков спрогнозував, скільки триватиме позачергове засідання Ради

Парламентар нагадав, як свого часу представники іноземних посольств ставали на захист колишньої виконувачки обов’язків міністерки охорони здоров’я Уляни Супрун.

"А тепер всі визнають, що це вбивча медреформа, яка знищила країну. Ось у мене питання до послів – коли ви підтримуєте ось цих пройдисвітів, ви про що думаєте?" – риторично поцікавився Вадим Рабінович.

Нагадаємо, Верховна Рада України збереться 5 березня на позачергове засідання, на якому розглянуть питання про висловлення недовіри генеральному прокурору України Руслану Рябошапці.

Читайте також: "Генпрокуратура без очільника: Чому нардепи хочуть звільнити Рябошапку".

Loading...