Рабінович: На виборах переміг український народ, який правильно зорієнтувався і почав голосувати за "Опозиційну платформу - За життя"

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

На місцевих виборах переможець один - український народ, який правильно зорієнтувався і почав голосувати за "Опозиційну платформу - За життя". Про це заявив співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Мери міст, ну, найбільші міста, Київ - у другому турі наш мер, Попов, - кандидат у мери, - вітаю його. Але дивіться, як цікаво складається. Сам Кличко, наш опонент у другому турі, каже, що Адміністрація президента зробила все, щоб наш представник не увійшов до другого туру. Адміністрація президента, яка повинна займатися своїми прямими справами, а займається хрін знає чим. Ось це - так це Кличко, це ж не я кажу. Тобто, зауважте, попри це в Одесі Скорик у другому турі виборів, Чайка - Миколаїв. Ну, я можу довго перераховувати. У Донецьку, Луганську взагалі всі підряд наші виграли", - зазначив політик.

Він підкреслив, що результат у партії був би ще кращим, якби не незаконно позбавлені сотні тисяч людей на Донбасі права голосу.

"Тому, коли все це скласти, ми з вами бачимо, що? Що переможець тут один. Український народ, який правильно зорієнтувався і почав голосувати за "Опозиційну платформу - За життя". Не тому, що я в цій партії, а тому, що ми приречені або на ось, як би сказати, ось це безумство зелене, яке сьогодні, я навіть пояснити цього не можу, це якийсь бенкет під час чуми, або Порошенко, до якого, ну, я не думаю, що є сенс повертатися, і 23% не будуть країною. Давайте все це - переходити в русло нормальних рішень. Нормальні рішення - це наша партія", - додав Рабінович.