Рабінович: На виборах "Опозиційна платформа - За життя" - єдина партія, яка продемонструвала абсолютно стійке зростання

Народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

На місцевих виборах 25 жовтня "Опозиційна платформа – За життя" – єдина партія, яка продемонструвала абсолютно стійке зростання. Про це заявив співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Серед парламентських партій єдина партія, яка продемонструвала абсолютно стійке зростання, - це наша. Ну, і Порошенко. Він від нас відстає, звичайно, але його електорат 23%, і він нікуди ж не подівся, він живий-здоровий. Тому я вважаю, що перемога нашої партії на цих виборах прокреслює шлях до парламентської перемоги. І нехай тремтять вороги. Подобається кому, не подобається, але вже видно, що відбувається", – сказав він.

Рабінович підкреслив, що весь південний схід України підтримує "Опозиційну платформу - За життя".

"Наступний підсумок. Результати попередні, звичайно, всі, але ми вже можемо про них говорити. Весь південний схід України, половина України підтримує "Опозиційну платформу - За життя". І ви знаєте, вони навіть, напевно, не так нас підтримують все ж таки, як курс на нормальне життя, на мир, на припинення економічного божевілля, на припинення залежності від якихось міфічних МВФ, і ми це теж побачили. Подивіться, як поступово переповзають зони. Ось Суми в цьому плані дуже цікаві. Суми були, так би мовити, такою "помаранчево-майданною" зоною. Подивіться результати виборів - Суми сьогодні вибули до іншої зони", - додав політик.