Рабінович: Ера Труханова закінчилася, в Одеси такий бюджет, що вона повинна бути як Париж

Співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Ера міського голови Геннадія Труханова закінчилася — жителі міста не мають звикати до розбитих доріг і до злиднів. Про це під час брифінгу в Одесі заявив співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

"Я хотів би сказати кілька слів тільки для одеситів, персонально. Ви знаєте, я непросто очолив список обласної ради. Я твердо впевнений, що відродження України, і встати ось з цього кошмару, в який нас ввели, треба з Одеси. І тому ми вважаємо, що економічні... звідси повинні початися після того, як ми проведемо закон порто-франко. Ну дайте нам теж силу, хлопці, дайте нам теж цю можливість, дайте нам голоси, які скажуть, що "так, ми цього хочемо". Якщо ви хочете цього — то, знову-таки, будь ласка, підтримайте нас на цих виборах. А що стосується нашого кандидата в мери міста — ну, ви знаєте, не можна бути весь час приреченим на якусь одну і ту ж може і звичну, але зовсім не майбутню модель. Я думаю, що ера Труханова закінчилася, ви все це розумієте, але ніхто не може до кінця змиритися з цим, весь час всі звикають", — зазначив політик.

На думку Рабіновича, такий стан речей зовсім неправильний.

"Ми не повинні звикати до розбитих доріг, до злиднів, до всього. Бюджет вашого міста достатній, щоб ви були Парижем справжнім, а не тільки готель тут був Париж. Тому дайте нам, будь ласка, силу, а ми вас не підведемо", — додав він.

Новини за темою: Рабінович у Харкові прокоментував ситуацію з Кернесом

Нагадаємо, раніше співголова партії "Опозиційна платформа — За життя" Вадим Рабінович закликав громадян голосувати на місцевих виборах 25 жовтня головою, а не чимось іншим.