Рабінович: Чинна влада не здатна впоратися з ситуацією в країні

Вадим Рабінович

Чинна влада зайшла в глухий кут. Ми бачимо нездатність нинішнього президента впоратися з ситуацією. 

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович.

Народний депутат наголосив: дії чинної влади свідчать про те, що зараз триває операція по знищенню України.

"Зараз прибирають Смолія, коли криза в усьому світі, абсолютна криза управління в державі, нездоровий прем'єр-міністр, який взагалі не знає, що робити, ну і ці там на Банковій з веселими "хіхоньками", ну і де президент? Хтось бачив його останнім часом? Я не бачив його, тільки в кіно. Ну і все це супроводжується ще й тим, що нашу країну нікуди не пускають. Повірте, не впустять і найближчим часом. І як "вишенька на торті" – Петро Олексійович Порошенко, який замість того, щоби перебути в тюрмі, говоріть прокурору "пустіть його у вбиральню". Розумієте, це якась наруга над країною. Нас довели до того, що країна сьогодні на межі розпаду та знищення", – заявив Вадим Рабінович.   

Ба більше, додав політик, про українців сьогодні ніхто не згадує і не думає.  

"От дивіться, гральний бізнес у такий момент розглядають, збираються три дні, щоб продовжувати обкрадати країну. А про коронавірус вже ніхто не говорить, він у них з'являється тоді, коли їм вигідно, вони готують зрив виборів як єдиний спосіб, щоб врятувати себе. Але закінчиться це дуже і дуже погано. Закінчиться це дуже погано для тих, хто думає, що вони мають монополію на все. Так не буває. Люди потім піднімаються, терпець уривається, і ми знаємо, чим все це закінчується. Тупик влади, нездатність нинішнього президента впоратися з ситуацією. Я думаю, що він це вже сам розуміє. Він сам розуміє, що пішов не тим шляхом, але  зробити вже, напевно, нічого не зможе", – прокоментував Вадим Рабінович.

Новини за темою: Медведчук: В Україні заправляють балом націонал-радикали, а влада нічого не може або не хоче робити

Нагадаємо, раніше Вадим Рабінович заявляв, що криза в Україні загострюється. І головною причиною цього є те, що сьогодні при владі перебувають "голі королі".