Рабінович: Божевільні дії божевільного Кабміну повинні бути поставлені під контроль Ради

Вадим Рабінович Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Із закликом згадати про те, що парламентарії - не представники якоїсь окремої партії, тієї чи іншої політичної сили, а в першу чергу депутати народу України, звернувся до колег народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович, виступаючи з парламентської трибуни у вівторок, 2 червня, повідомляє пресслужба партії.

"Біда прийшла в наш дім! І я хочу, щоб ви усвідомили все те, що насправді відбувається в парламентсько-президентській республіці Україна! На розгляд Верховної Ради надійшла програма Кабінету Міністрів. З неї стало остаточно зрозуміло: країною керують люди, які не розуміють основ управління від слова "взагалі". Ці люди ані інтелектуально, ані професійно не в змозі управляти чим-небудь, а тим більше державою, та ще й в такий складний період!" - звернув увагу парламентарій.

І, все ж, продовжив він, не дивлячись на те, що парламент повернув уряду його програму з припискою "марення божевільного", сам же парламент доручив уряду без будь-якого контролю зі свого боку підписати договір з МВФ.

"Нагадаю, що цей договір зобов'язує нас продовжувати вбивчу медреформу Супрун, передбачає дорогу комуналку, закриття шкіл, повну кабалу і контроль над державою, яких не було навіть у диких індіанців! Сьогодні нашу країну навіть не купують - її забирають! Забирають, як забирали в стародавні часи у якогось немічного племені!" - обурився Вадим Рабінович.

"Колеги, я пропоную вам пригадати, що ви - депутати народу України! Я пропоную вимагати від уряду перш, ніж підписувати будь-які документи, які продають нашу країну, отримати на це схвалення Верховної Ради, яка, згідно з Конституцією України, є керівником в країні!" - закликав колег по парламенту співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя".

Вадим Рабінович також запропонував народним депутатам підтримати і проголосувати як невідкладний поданий ним законопроєкт, яким би вводилася кримінальна відповідальність за підписання будь-яких документів з МВФ без попередньої ратифікації Верховною Радою України.

"Божевільні дії божевільного уряду повинні бути негайно поставлені під контроль парламенту України! І зробити це потрібно вже сьогодні, інакше завтра може бути пізно", - резюмував Вадим Рабінович.