live

Питання ОРДЛО і Криму не може відійти на другий план, - Разумков

Дмитро Разумков 

Фото з відкритих джерел

Влада вивчає нові можливості вирішення цих проблем

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков переконаний, що питання непідконтрольних територій Донбасу і Криму не може відійти на другий план. Про це він сказав у ефірі телеканалу "112 Україна".

"В мене немає відчуття, і я розумію, що це не так, що питання повернення тимчасово окупованих територій, як Донбасу, так і Криму, як і завершення війни може відійти на другий план. Це одне з ключових питань і ключових проблем, які треба буде вирішувати нашій державі", - сказав він.

Спікер зауважив, що питання реінтеграції територій постійно знаходиться у топі, незважаючи на те, що зараз важливими є проблеми коронавірусу та глобальної економічної кризи.

"Чи є додаткові можливості сьогодні? Я думаю, що можливості є завжди, їх треба шукати, використовувати. Не завжди про це треба говорити публічно, іноді не публічно. Влада цими питаннями так само буде займатися", - додав спікер парламенту.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Дмитро Разумков розповів, що позачергове засідання парламенту, на якому мають розглянути питання нового держбюджету, відбудеться наприкінці цього тижня.

Loading...