Питання азартних ігор і громадянства: План роботи Верховної Ради на цей тиждень

Фото з відкритих джерел

Депутати ВРУ знову працюватимуть у режимі чергових пленарних засідань

У понеділок, 18 травня Верховна Рада України виходить з карантину, а народні депутати протягом цього тижня розглянуть низку законопроєктів, серед яких - питання громадянства та азартних ігор.

Розклад засідань Верховної Ради на 19-22 травня опублікували на сайті парламенту.

Так, у вівторок, 19 травня, політики планують розглянути зміни до закону про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, проєкт закону щодо функціонування та звернення аграрних розписок, а також низку постанов. 

Водночас у першому читанні нардепи проголосують за оптимізацію дорожнього будівництва і вдосконалення законодавства у сфері містобудівної діяльності, зміни до Повітряного кодексу та Кодексу законів про працю.

Наступного дня, 20 травня, у ВРУ розглянуть питання змін Земельного кодексу щодо приватизації земель державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ і організацій, а також визначення вищих спеціалізованих судів суб'єктами управління об'єктами державної власності.

Крім цього, для повторного розгляду з пропозиціями президента винесено законопроєкт стосовно удосконалення пенсійного забезпечення.

У четвер, 21 травня, на порядку денному - розгляд документів про протимінну діяльність в Україні, підвищення ефективності роботи Національної громадської телерадіокомпанії і визначення відповідальності за формування системи ціноутворення в будівництві автомобільних доріг загального користування.

Крім цього, Рада розгляне законопроєкти про держрегулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор та надання права безкоштовної реєстрації особам з інвалідністю та тим, що постраждали після аварії на ЧАЕС.

Новини за темою: Рада може скасувати декларації про доходи дітей, які проживають окремо від батьків

Того ж дня відбудеться голосування за законопроєкти про прискорення дерегуляції у сфері господарської діяльності, про сільськогосподарську кооперацію і про доступ до інфраструктури об'єктів будівництва, транспорту, електроенергетики.

У п'ятницю, 22 травня, парламентарі розглянуть у другому читанні законопроєкт про визначення суб'єктів, на яких поширюється дія антикорупційного законодавства.

На розгляді у першому читанні - підвищення розміру стипендії та щорічної допомоги для дітей-сиріт, а також удосконалення окремих питань проходження громадянами України військової служби.

Новини за темою: Кабмін пропонує ВРУ внести зміни до Податкового кодексу у питанні держборгу

Нагадаємо, минулого тижня народні депутати проголосували за постанову про вихід Верховної Ради України з карантину з 18 травня. Відповідну постанову підтримав 251 український парламентар. 

Loading...