Путін підтримав ідею дозволити трьом підприємствам України поставки товарів до РФ

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" України Віктор Медведчук та президент Росії Володимир Путін Фото з відкритих джерел

У Москві сподіваються на дзеркальну реакцію України

У середу, 14 жовтня, президент Росії Володимир Путін підтримав зняття обмежень з трьох українських підприємств, щоб вони змогли поставляти продукцію в Росію. Про це повідомляє ТАСС, посилаючись на заяву Путіна під час наради з урядом. 

Як зазначається, з пропозицією зняти санкції виступив прем'єр-міністр РФ Михайло Мішустін. Політик також висловив сподівання, що Україна дзеркально відреагує на це рішення Москви.

Зокрема, йдеться про компанії "Брацлав", Барський машинобудівний завод і Рубіжанський картонний комбінат.

"Володимире Володимировичу, якщо ви підтримаєте повернення в нашу країну продукції таких підприємств, уряд підготує необхідні для цього документи. При цьому, звичайно, будуть повною мірою дотримані інтереси наших виробників", - додав російський прем'єр.

"Ми завжди готові до відновлення повноформатної взаємодії з Україною. (...) Давайте будемо вважати, що це перший крок і жест доброї волі з нашого боку. Добре, будь ласка, давайте, я згоден", - заявив Володимир Путін.

Новини за темою: Путін на зустрічі з Медведчуком заявив про необхідність поступово готуватися до скасування санкцій між Росією і Україною

Зазначимо, Рубіжанський картонно-тарний комбінат розташований у місті Рубіжне Луганської області. Підприємство є одним з найбільших в країні з виробництва гофрокартону і тари.

Барський машинобудівний завод розташований у Вінницькій області. Він займається виготовленням опалювальних котлів, запасних частин і деталей до технологічного обладнання харчової промисловості. 

Нагадаємо, 6 жовтня Володимир Путін і голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук обговорили питання про можливе часткове скасування санкцій для відновлення економічного співробітництва між Україною та Росією. 

Loading...