Путін назвав звинувачення у зраді на адресу Пашиняна безпідставними, - ЗМІ

Фото з відкритих джерел

Президент Росії високо оцінив дії прем'єра Вірменії в критичній ситуації, що склалася

Володимир Путін заявив, що звинувачення на адресу прем'єр-міністра Вірменії у зраді не мають під собою жодних підстав, передає "РИА Новости".

Президент РФ дав високу оцінку діям Нікола Пашиняна, який вирішив негайно припинити бойові дії з Азербайджаном, пише "Інтерфакс".

"Ситуація почала складатися таким чином, сталося те, що можна було передбачити, а саме Збройні сили Азербайджану взяли під контроль Шушу. І як абсолютно справедливо і по-чесному, звертаючись до свого народу, сказав вчора прем'єр-міністр Пашинян, ситуація склалася критична для вірменської сторони. Коли кожна година полічена. Можливим було взяття Степанакерта і подальший рух", — сказати Путін в ефірі телеканалу "Росія 24" (ВГТРК), коментуючи ситуацію навколо Нагірного Карабаху.

Новини за темою: Вірменія назвала кількість загиблих у війні з Азербайджаном за Нагірний Карабах

Тому, за словами президента РФ, "в цих умовах і, сказати прямо, в інтересах вірменської сторони було негайно припинити бойові дії".

Відмова Вірменії від домовленостей щодо врегулювання в Карабасі була б "самогубством" і величезною помилкою, впевнений Путін.

Новини за темою: Як зупинити жахливу бійню між Вірменією та Азербайджаном за Нагірний Карабах

"Де вже тут було проводити додаткові консультації в рамках Мінської групи ОБСЄ. Це було просто нереалістично, треба було виходити з реалій, які склалися на полі бою в даний момент часу. Ми так і зробили в інтересах як вірменського, так і азербайджанського народів", — підкреслив Путін. 

У той же час, вірменське співтовариство по всьому світу продовжує звинувачувати російських політиків у зраді братнього народу Вірменії у питанні врегулювання конфлікту в Нагірному Карабасі. 

Loading...