Призначення Банчука відбулось, бо в чемоданах занесли гроші, — Безсмертний

Роман Безсмертний. Фото: Косарєв Олександр/УНІАН

В українській  державі кадрової політики немає, стверджує політик

Призначення 33-річного Богдана Банчука на посаду керівника Аграрного фонду відбулося через те, бо в чемоданах занесли гроші.

Про це заявив український політик та дипломат Роман Безсмертний.

Відповідаючи на питання, чи є останні призначення президента Зеленського, зокрема, призначення Богдана Банчука на посаду керівника Аграрного фонду, слабким місцем влади, Роман Безсмертний зазначив:   

"Те, що відбулося від самого початку, коли всі спроби 30 років запровадити в Україні інститут державної служи, в кінці кінців закінчилося тим, що почали проводити конкурси, після конкурсів обирати людей, вони проходили складне горнило. Але тут з’являється президент Зеленський і цих людей починають звільняти. Це означає, що наступив кінець навіть спробам побудови якоїсь кадрової політики. В українській  державі кадрової політики немає", – акцентував Безсмертний.

Тому, додав він, всі призначення в Україні зараз відбувається таким чином, що в чемоданах заносять гроші.    

"По іншому не буває. Ця система, якщо можна це назвати системою, – це ключова проблема української кадрової політики", – підкреслив Роман Безсмертний.

Новини за темою: Топпосади і мільйони у кишенях: Що відомо про нового очільника Аграрного фонду

Нагадаємо, як заявив політичний аналітик Віталій Романенко, призначення 33-річного Богдана Банчука, людини, яка працювала спочатку в МЗС, а потім заступником голови однієї з РДА, на посаду керівника Аграрного фонду свідчить про те, що для такої стрімкої кар’єри потрібно народитися в правильній родині.

 

Loading...