live

Пристайко виключає судовий процес з Іраном за прикладом трибуналу MH17

Міністр закордонних справ анонсував нове перемир'я на Сході України Офіс Президента

Українська сторона на сьогодні задоволена рівнем взаємодії з Іраном в розслідуванні авіатрощі "МАУ"

Україна сподівається, що розслідування авіакатастрофи в Ірані не дійде до такої стадії, коли доведеться застосувати механізм міжнародного трибуналу, як у справі про катастрофу МН17. Про це заявив міністр закордонних справ Вадим Пристайко, повідомляє "РБК-Україна"

Глава МЗС зазначив, що українська сторона на сьогодні задоволена рівнем взаємодії з Іраном в розслідуванні катастрофи Boeing біля Тегерана.

"Станом на сьогодні ми повинні відзначити достатній рівень взаємодії з іранською стороною, як на технічному рівні, так і з розслідування. Ви праві, є механізм, такий, як був застосований з MH17, ми сподіваємося, що до цього не дійде. Ми спостерігаємо нормальну взаємодію з іранською стороною", - наголосив Пристайко.

Нагадаємо, 8 січня в Тегерані розбився літак української авіакомпанії "МАУ" зі 176 особами на борту, що загинули. Серед загиблих – 11 громадян України.

Вранці 11 січня Іран визнав, що випадково збив український пасажирський літак "МАУ", прийнявши його за "ворожу ціль".

У п’ятницю, 17 січня 2020 року, Офіс генпрокурора повторно звернувся із запитом до компетентних органів Ірану з приводу надання українській стороні бортових самописців літака Boeing 737 рейсу PS 0752 Тегеран-Київ авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України".

18 січня влада Ірану погодилася передати чорні скриньки літака авіакомпанії "МАУ".

Loading...