Пристайко: Нормандська зустріч може відбутися трохи пізніше квітня

Вадим Пристайко Міністерство закордонних справ України

Глава МЗС зазначив, що спочатку треба виконати всі 7 пунктів з попередніх домовленостей

Зустріч лідерів "нормандської четвірки" може відбутися трохи пізніше квітня. Про це заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко на каналі "Україна 24".

"Я б не використовував слова "перенесено" і "скасована". Питання було в тому, чи буде зустріч у квітні. Я просто нагадав журналістам, що лідери домовилися зустрітися через чотири місяці. Очевидно, 9 грудня всі вважали, що через чотири місяці це в квітні. Але ми зараз бачимо з реакції РФ, російська сторона починає з'їжджати з теми. І те, що я говорив, ми не повинні ставити квітень і все. Наше завдання виконати всі 7 пунктів", - повідомив Пристайко.

Він підкреслив, що зустріч може бути перенесена на більш пізній період.

"Мене запитали, чи відбудеться зустріч лідерів в квітні. Ми планували, що буде через чотири місяці. Хотів би, щоб відбулася... Але очевидно, що може бути перенесена трохи далі", - сказав Вадим Пристайко.

При цьому в наступному місяці може відбутися зустріч міністрів закордонних справ чотирьох країн "нормандського формату".

"Тому якщо лідери погодяться зустрічатися в квітні раніше, тоді зустріч міністрів відпадає", - додав очільник відомства.

Нагадаємо, раніше Пристайко анонсував новий обмін утримуваними до зустрічі в "нормандському форматі".

Крім того, Вадим Пристайко заявляв, що на даний момент не бачить підготовки до можливого проведення нової зустрічі в "нормандському форматі" в квітні.

Loading...