Припускаю, що хворих на коронавірус в Україні – десятки тисяч, – Пальчевський

Телеканал ZIK

Уряд країни ніколи не скаже людям правди щодо реальної кількості захворювань на коронавірус

Кількість тих, хто захворів, у нас така сама, як і у інших країнах з подібною кількістю населення. Якщо їх, умовно кажучи, 20 тисяч в Іспанії, то кількість наших людей, які захворіли, швидше за все вимірюється десятками тисяч людей.   

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив політик, засновник клініки "Євролаб" Андрій Пальчевський.

"У нас весняний політичний сезон, що у минулому році починався із тестів президентів, що у цьому так починається, тільки тестують народ. А учасники процесу, зверніть увагу, ті самі. А щодо тестів, якщо відкинути усі жарти і мажорний, придуркуватий тон, яким  наші чиновники брешуть нам, що у нас 70 людей захворіли на коронавірус, я думаю, що кількість тих, хто захворів, у нас така сама, як і у інших країнах з подібною кількістю населення. Якщо їх, умовно кажучи, 20 тисяч в Іспанії, то кількість наших людей, які захворіли, швидше за все вимірюється десятками тисяч людей", –  сказав Андрій Пальчевський.

Новини за темою: До боротьби з COVID-19 залучатимуть студентів: З'явився текст наказу

Політик вважає, що уряд країни ніколи не скаже людям правди щодо реальної кількості захворювань на коронавірус.

Новини за темою: Надзвичайний стан зараз не потрібен, - Аваков

"От сьогодні з’явилася інформація, що чеський уряд визнав, що він неправильно тестував тих людей, які померли. Вони померли від коронавірусу. Як ви думаєте, український уряд визнає? Ніколи!" – наголосив гість програми.

Нагадаємо, наразі в Україні зафіксовано 97 випадків інфікування коронавірусом.

Також відомо, що у вівторок, 24 березня, у Чернівецькій області підтвердили ще 13 випадків зараження коронавірусною хворобою COVID-19. 

Раніше повідомлялося, що вчені запропонували для тестування десятки наявних препаратів, але ВООЗ вирішила зосередитися на чотирьох найбільш перспективних методах лікування. Що це за ліки і чи зможуть вони врятувати життя пацієнтів, які заразилися COVID-19, читайте тут.

 

Loading...