Прийшов з нізвідки і пішов в нікуди: Москаль про відставку Гончарука

Телеканал ZIK

Народні депутати сьогодні відправили Олексія Гончарука у відставку

У Гройсмана ще було якесь проходження служби, він був мером Вінниці, був головою парламенту. А Гончарук ніде абсолютно не працював. Прийшов з нізвідки і пішов в нікуди. От, власне, вся кар’єра.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі  ZIK заявив український політик Геннадій Москаль.

"Зеленський сказав, що цей уряд нічого не крав. Але він, мабуть, не розуміється. Крадуть чи не крадуть у держави – це наявність конвертаційних центрів. Злодії крадуть банкомати вночі, а чиновники крадуть вдень. Вони все конвертують через конвертаційні центри. От фахівці сьогодні кажуть, що конвертаційних центрів в Україні стало різко більше. То що вони конвертують, якщо прем’єр каже, що абсолютно нічого не крадуть? Ну це абсолютно не відповідає дійсності", – наголосив політик.

Він додав, що зовсім не дивно, що сьогодні Верховна Рада відправила Олексія Гончарука у відставку, адже для роботи на цій посаді у нього не було відповідного досвіду.

"От журналіст питала, а куди піде працювати Гончарук? Так він закінчив МАУП. Так як і Гройсман. Гройсман закінчив за два роки, можливо, Гончарук за рік закінчив. А можна і за місяць закінчити. Та будь-які  структури, які поважають себе, випускників МАУП на роботу не беруть. Тільки міг Володимир Олександрович взяти на роботу. Так воно є. У Гройсмана ще було якесь проходження служби, він був мером Вінниці, був головою парламенту. Щось навчився. А цей (Гончарук. – Ред.) ніде абсолютно не працював. Прийшов з нізвідки і пішов в нікуди. От, власне, вся кар’єра", ‒ додав Геннадій Москаль.

Нагадаємо, Верховна Рада сьогодні, 4 березня, на позачерговому засіданні 353 голосами "за" відправила у відставку прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

Новим прем’єр-міністром України став Денис Шмигаль.

Також народні депутати  277 голосами проголосувала за новий склад Кабінету Міністрів на чолі з Денисом Шмигалем.

 Loading...