live

Прийшли вручити повістку Порошенку, але адміністрація чинила спротив, - ДБР про події в музеї Гончара

У ДБР наголосили, що Порошенку неодноразово повідомляли про виклик на допит, однак він жодного разу так і не з'явився

Будівля Державного бюро розслідувань

Фото з відкритих джерел

У Державному бюро розслідувань зробили офіційну заяву щодо сьогоднішніх подій в музеї Івана Гончара і пояснили, що прибули для вручення повідомлення про виклик на допит колишньому президенту Петру Порошенку, однак адміністрація музею та інші особи перешкоджали проведенню слідчих дій. Про це розповіла речниця ДБР Ольга Чиканова. 

"Із засобів масової інформації стало відомо, що він (Петро Порошенко, - ред.) перебуває у музеї Гончара. З метою вручення повідомлення про виклик на допит та проведення слідчих дій працівники ДБР вирушили до музею Івана Гончара. Петро Порошенко дізнавшись про можливий приїзд слідчих ДБР залишив свою дружину та покинув музей", - зазначила Чиканова.

Як зазначається, саме дружина Порошенка як родич свідка згідно з вимогами Кримінального прцесуального кодексу України і отримала повістки про виклик на чергові допити. 

Водночас у ДБР зауважили, що адміністрація музею та інші особи перешкоджали проведенню слідчих дій. Тому з огляду на події, які відбувалися на території музею, для належного проведення необхідних слідчих дій, було задіяно спецпідрозділ Державного бюро розслідувань.

"Під час виконання обов'язків спецпідрозділу будь-які заходи фізичного впливу не застосовувалось. Проведення слідчих дій завершено", - підсумувала речниця ДБР.

Новини за темою: Штурм музею з картинами Порошенка: Директор звернувся до поліції через пошкодження майна

Нагадаємо, сьогодні, 26 травня, п'ятий президент України Петро Порошенко не з'явився на допит до Державного бюро розслідувань стосовно переміщення через кордон України 43 картин. Натомість Петро Олексійович вирушив на відкриття виставки картин, щодо яких його мали б допитати.

Згодом співробітники Державного бюро розслідувань штурмом взяли будівлю Національного центру народної культури "Музей Івана Гончара", де 26 травня Петро Порошенко відкрив виставку картин зі своєї родинної колекції.

 

Loading...