live

При здоровому глузді такого не говорять: Куніцин про бажання Потураєва скинути бомбу на Росію

Телеканал ZIK

Якщо це гра на публіку, емоції, то треба зробити висновок, що ти говориш

При здорові глузді такі заяви не роблять.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK сказав народний депутат України кількох попередніх скликань Сергій Куніцин, коментуючи скандальний вислів нардепа від "Слуги народу" Микити Потураєва про те, що в України поки немає атомної бомби, щоб жбурнути її на Москву.

Так, за словами екснардепа, заявляти такі речі у країні, де тривають бойові дії, нерозумно.

"Я от свій перший бій пам’ятаю, коли ми ввійшли в Афганістан, коли по нас почали стріляти, коли куля з голови панаму збила, я почав маму згадувати, батька, у мене все життя пройшло перед очима. Тому заявляти такі речі, треба взагалі розуміти, що ти говориш. Якщо це гра на публіку, емоції, то треба зробити висновок, що ти говориш. Якщо хтось думає, що цим можна Росію налякати, то її не налякаєш, вони постійно воюють. Скільки існують, стільки воюють. Але при здоровому глузді такі заяви не говорять", - сказав Сергій Куніцин.

Новини за темою: Потураєв з атомною бомбою – це як "мавпа з гранатою", – політтехнолог Петров

Нагадаємо, нардеп з Дніпра від "Слуги народу" Микита Потураєв заявив, що шкодує, що немає атомної бомби, щоб скинути її на Москву".

Про це він заявив в ході презентації концепції нового телеканалу для тимчасово окупованих територій, відповідаючи на питання, чи буде вестися проти нового каналу під назвою "ДІМ" радіо-електронна боротьба.

"Вона [Росія] й так це робила. Ми готові, що проти нас буде вестися радіо-електронна боротьба. Атомної бомби, щоб жбурнути її на Москву, у нас поки немає, а це найбільш ефективний спосіб, щоб вирішити цю проблему раз і назавжди", - заявив Потураєв.

 

Loading...