live

Провокації та обстріли: Резніков назвав теми, які обговорювали на засіданні безпекової підгрупи

Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков Фото з відкритих джерел

Наступне робоче засідання ТКГ планують провести у наступну середу

Під час засідання безпекової підгрупи підіймалося питання про нібито відкриття вогню з української сторони по об'єктах енергетичної інфраструктури на окупованій частині Луганської області.

Про це заявив віцепрем'єр-міністр та міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков в ефірі програми "Свобода Савіка Шустера".

За його словами, представникам української делегації вдалось довести, що вище згадана історія про обстріли на ділянці ремонту ліній електромереж в ОРЛО є надуманою та не відповідає реальності - учасники групи підтвердили, що на ділянці ремонту ліній електромереж наразі немає обстрілів та тривать роботи.

"Сьогодні після виступів представників якраз громядан Росії, був представник-дипломат пан посол Кульмабетов і два громадянина Росії: пані Ніканорова та пан Дейнего. Вони представляли ту сторону. І знову було розказано, що там щось коїться, що бідні робітники і їх нібито обстріляли. Я поставив запитання пану послу Чевіку, який є і представником СММ ОБСЄ, і одночасно модератором групи безпеки робочої групи ТКГ: "Чи зафіксовано патрулями ОБСЄ будь-які факти обстрілу з боку українських позицій саме цих ліній електромереж, робітників тих ремонтних бригад?". У відповідь я не отримав підтвердження. Було сказано, що в 9 км проїжджав патруль ОБСЄ і чули вибухи в напрямку, 6 вибухів", - зазначив Резников.

Як він пояснив, представник ОБСЄ не підтвердив, що з боку українських військ здійснювались якісь постріли.

Новини за темою: Росія не виконала досягнуті в Парижі домовленості, - Резніков

"Я знову ж таки заявив під час засідання, що в мене є факт, що жодної стрільби з нашої сторони нема і ваші працівники працюють. Пан Кульмабетов в ефірі спитав громадянина РФ Дейнего, чи може він підтвердити факт відсутності пострілів на цей момент, і він підтвердив відсутність стрільби на даний момент. Тому це історія абсолютно надумана і спровокована", - додав Резніков.

Відомо, що наступне робоче засідання ТКГ планується провести у наступну середу.

Як повідомлялося раніше, Резнікова призначили заступником голови української делегації в ТКГ.

Новини за темою: Щодо виборів на Донбасі буде зрозуміло в липні, - Резніков

Також зазначалося, що Україна запропонувала залучити до ТКГ переселенців з Донбасу.

Loading...