Проведення місцевих виборів на Донбасі: ЦВК звернулася за актуальною інформацією до військових та правоохоронців

ЦВК

УНІАН

Також ЦВК звернулася за необхідною інформацією до Донецької та Луганської ОДА

Центральна виборча комісія звернулася до Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України, Національної поліції України, Командувача об'єднаних сил за інформацією щодо безпеки організації та проведення місцевих виборів на окремих територіях Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє пресслужба ЦВК

Згідно з повідомленням, ЦВК не наділена повноваженнями самостійно визначати можливість забезпечення належної безпеки та уникнення терористичної загрози під час організації та проведення місцевих виборів на територіях ОРДЛО. 

Водночас існує потреба в уточненні у компетентних органів інформації щодо безпекової ситуації на окремих територіях цих областей, розташованих поблизу лінії розмежування.

Новини за темою: Раді запропонують карати виборців за недостовірну інформацію, – МВС

"За таких підстав Комісія звернулася до Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України, Національної поліції України, Командувача об’єднаних сил стосовно надання не пізніше 28 серпня 2020 року актуальної інформації про загрози належній організації, підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року на окремих територіях Донецької та Луганської областей, розташованих поблизу лінії розмежування з тимчасово окупованими територіями, межі та перелік яких затверджено відповідним Указом Президента України від 7 лютого 2019 року", - зауважили у відомстві. 

Окрім цього, ЦВК звернулася до Донецької та Луганської ОДА з проханням надати до цього ж часу актуальних висновків щодо можливості організації підготовки та проведення місцевих виборів на виборчих дільницях, утворених згідно з постановою ЦВК від 25 червня, а також щодо можливості організації підготовки та проведення виборів депутатів районних рад Донецької та Луганської областей.

Новини за темою: Ситуація на Донбасі сприяє проведенню місцевих виборів, – Лукашев

Нагадаємо, напередодні державний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що питання про перенесення місцевих виборів буде розглядатись у тому разі, якщо більше 50% території країни буде у "червоній" зоні карантину.

Loading...