Проти використання закону як дишла: Дубінський пояснив оскарження закону про амністію майданівців

Олександр Дубінський Фото з відкритих джерел

Нардеп акцентував, що не можна застосовувати закони відповідно до політичного моменту

Не можна застосовувати Конституцію і закони відповідно до політичного моменту: сьогодні вигідно цих активістів вважати правильними, а ось цих – неправильними, а завтра – навпаки.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський.

Олександр Дубінський пояснив, чому разом із іншими народними депутатами звернувся до Конституційного суду щодо закону про амністію для учасників подій на Майдані у 2013-2014 рр.

"Я не противник Майдану і самої Революції 2013-2014 років, тому що вважаю, що вона була справедливою стосовно тієї політичної системи, яка в той момент існувала. Але я противник вибіркового застосування Конституції і законів відповідно до політичного моменту. Сьогодні вигідно цих активістів вважати правильними, а ось цих – неправильними, а завтра – навпаки. Дивіться, в 2013-2014 рр. міліція атакувала протестувальників, міліція винна, протестувальники ні. Їм - амністія, цих - у в'язницю. Зараз, за ​​цей час, відбулося дуже багато зіткнень, маю на увазі з 2014 до 2020 року, поліція атакувала протестувальників ("Саакашвілі-майдан" згадайте за Порошенка – розбиті голови, упаковані люди...), але поліція не винна, винні активісти. Тобто я проти використання закону як дишла", – наголосив Олександр Дубінський.

Нардеп зауважив, що це питання для нього є принциповим: "Узяв до рук зброю, стріляв у людей, незалежно від того, для чого ти це робив, якщо ти порушив закон і позбавив когось життя і завдав комусь шкоди, будь люб'язний, рушай до в'язниці. Ти був на Майдані, ти був в "ЛДНРі", ти був в поліції – немає значення, інакше ми просто ніколи не наведемо в цій країні порядок".

Новини за темою: COVID-амністія: Хто підлягає звільненню від покарання та які загрози для суспільства?

Як повідомляли, раніше тимчасово виконуюча обов'язки директора ДБР Ірина Венедіктова заявляла, що вона виступає за скасування амністії для учасників подій на Майдані в 2013-2014 році. Згодом Ірина Венедіктова пояснила, чому наполягає на перегляді закону про амністію євромайданівців.

Loading...