"Соросята" готуються до реваншу в Україні, і цей реванш полягає у так званому грузинському десанті", - Кацман

Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Експерт прогнозує, що "грузинський фронт" відкриють проти міністра внутрішніх справ Авакова

"Соросята" готуються до реваншу в Україні, і цей реванш полягає у так званому грузинському десанті.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Експерт зауважив, що представники міжнародних організацій сьогодні готуються до реваншу в Україні.

"Вони готуються до реваншу певного, бо реванш з боку, назвемо, "соросят"..., ці люди готують зараз реванш. Вони зазнали поразки на урядовому фронті. Це було зрозуміло, Зеленський, так би мовити, збунтувався, пішла ця історія з Гончаруком та з усією його компанією. Вони тепер підготували такий реванш. Реванш цей полягає у так званому грузинському десанті", – зазначив Володимир Кацман.

Експерт продовжив: "Знаю, що готується така, не хочу називати спецоперація, може бути, якась спецдія із повернення Деканоїдзе і Згуладзе сюди, із повернення в їхні руки силових блоків плюс блоків фіскальних... І на цьому ґрунті дуже серйозні, так би мовити, претензії до міністра внутрішніх справ. Я думаю, що цей "грузинський фронт", який зараз відкриють проти Авакова (я так умовно кажу "грузинський", не ображаючи, Боже збав, жодною мірою жодних почуттів національних). "Грузинський десант" – він буде повертатися".

Новини за темою: Володимир Кацман у програмі "HARD з Влащенко. Підсумки дня", – повне відео

На підтвердження своїх слів експерт нагадав повідомлення про візит до України Хатії Деканоїдзе. Володимир Кацман процитував її слова про те, що реформа поліції провалилася, а причина полягає в ухваленні закону про люстрацію, за яким 93% колишніх правоохоронців поновилися на своїх посадах.

"Це перша така атака, такий камінчик сильний полетів в город Авакова. Це перша атака з боку людей, які провалили цю реформу", – зауважив Володимир Кацман та додав, що ці автори реформи мали б відзвітувати, на що використали кошти, та понести відповідальність за провал реформи.

Як повідомляли, Володимир Кацман заявляв, що провал поліцейської реформи полягає в тому, що дві прекрасні грузинські дівчини поїхали з України і не відзвітувалися.

Додамо, народна депутатка V-VII скликань Олена Бондаренко заявляла, що грузинів, які прийшли до влади в Україні після Майдану, замінили підготовленими новими "соросятами".