Протести ФОП: У "Слузі народу" заявили, що під час кризи потрібно дати максимальну свободу для підприємців

Олександр Качура Фото з відкритих джерел

Парламент не дослухався до основного запиту виборців, зауважив Олександр Качура

Сьогодні голова Верховної Ради України Дмитро Разумков дав доручення комітетам розглянути комплекс законопроєктів, який був напрацьований депутатами з різних фракцій разом із #SaveФОП.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, повідомив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Качура.

Парламентар, коментуючи акцію протесту фізичних осіб – підприємців під стінами парламенту, які вимагали ухвалити низку законопроєктів, зауважив, що він є одним з авторів кількох із цих проєктів законів.

"Сьогодні уже підприємці не добирали слів, коли прийшли до Верховної Ради, і це цілком справедливо, тому що я вважаю великою помилкою ті законопроєкти, які ухвалювалися профільним комітетом, і я про це казав, що основний запит був під час виборів – це запит на справедливість. І якщо перші рішення були не те, щоб олігархи почали платити більше, збільшення рентної ставки, деофшоризація – цього всього не відбулося. То із самого початку треба було ухвалювати рішення і закони, які були б підставою для сплати великим бізнесом податків. А ми по-іншому: великий бізнес – нічого, а давайте найменший – касові апарати, щось іще, ускладнимо життя книгами обліку", – зазначив Олександр Качура.

Новини за темою: В Україні у серпні призупинять реєстрацію юросіб та ФОПів

Нардеп вважає, що такий підхід є неправильним, і під час економічної кризи, спричиненої пандемією коронавірусу, потрібно дати максимальну свободу для підприємців, знизити податкове навантаження, скасувати на період кризи будь-яку звітність тощо.

Олександр Качура додав, що сьогодні голова Верховної Ради України Дмитро Разумков дав доручення комітетам розглянути комплекс законопроєктів, який був напрацьований депутатами з різних фракцій разом із #SaveФОП.

Як повідомляли, Кабінет міністрів України припинив виплати тимчасової допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям з вересня поточного року.

Виплати під час карантину надавалися підприємцям, які працюють за спрощеною системою оподаткування, і належать до першої та другої групи платників єдиного податку. Проте в уряді вважають, що послаблення карантинних обмежень дало змогу більшості фізичних осіб-підприємців відновити свою діяльність.

Loading...