"Пропозиція" потрапила в трійку лідерів політичних партій України: результати соціології "2-го вибору"

Наше місто

Згідно з даними опитування "Соціс", у червні-2020 партія "Пропозиція" серед лідерів т. з. другого вибору, передає "Наше місто".

Відповідно, якби парламентські вибори відбулися в Україні наступного тижня, то за нову політичну партію "Пропозиція" проголосували б 3,7% респондентів в рамках "другого вибору".

Наше місто

Це означає, що українці готові проголосувати за "Пропозицію" відразу ж після традиційних партій, які існують вже багато років. Таким чином нова політична сила відразу ж після свого створення вривається в трійку лідерів поряд зі "Слугою народу" і "Голосом", рейтинг яких, при цьому, падає з кожним днем. У той же час рівень довіри українців до "Пропозиції" динамічно зростає за результатами досліджень.

Нагадаємо, що 3 липня в Києві пройшов З'їзд нової політичної партії "Пропозиція", яка об'єднує представників місцевого управління з усієї України.

Наше місто

Їх мета – будувати країну на основі ефективного самоврядування. Повинні бути виборні керівники муніципальної поліції та судді, а центральна влада — тільки сервіс з чітко окресленими функціями. Один з лідерів партії – міський голова Дніпра Борис Філатов – раніше заявляв, що нова політсила готова до конструктивного партнерства з центральною владою на принципах підтримки інтересів місцевого самоврядування.