Пропоную Зеленському відправити у США для захисту демократії від диктатури Парасюка, Парубія з Пашинським і Яроша, - Кузьмін

Народний депутат Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Політик іронічно порадив главі держави звинуватити у подіях в Америці Путіна та ФСБ

Народний депутат України від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін порадив президенту Зеленському "відправити" у США для захисту демократії від диктатури, у зв'язку з останніми подіями, "групу миротворців-побратимів" часів Майдану - Парасюка, Парубія з Пашинським, Кличко з Ярошем і "грузинських снайперів-реформаторів".

Про це нардеп написав на сторінці у Facebook.

Таким чином, він вирішив іронічно запропонувати Зеленському "план дій" щодо мирних протестів у США.

"Ну ось, Володимиру Олександровичу, дожилися ви. Нарешті і в США активісти з патріотами, в сенсі, мирні і прогресивні громадяни, вийшли на мирні протести проти свавілля влади. Мирні протестувальники мирно палять поліцейські автомобілі і будівлі судів. Вони по-доброму, люблячи, так би мовити, штурмують адміністрацію президента і, розбивши вітрини, мирно грабують магазини. А що ж диктатор? А він поїхав подивитися на запуск ракети в космос, йому не до погромів, в сенсі, не до протестів", - коментує Кузьмін.

Політик додає, що "злий "Беркут"" силою тисне мирних протестуючих, серед яких багато студентів, і навіть журналістів, стріляє в них з рушниць і пачками заарештовує, не зачитуючи їм їх прав, не відрекомендувавшись і не пред'являючи своїх посвідчень. А у цей час "представники злочинного режиму" вводять комендантську годину і для придушення мирних протестних акцій вивели на вулиці національну гвардію і спецслужби.

"А що ж світова демократична, так би мовити, спільнота? Європарламент, наприклад? Або посли G7? А демократичні ЗМІ? А нічого: язики втягнули і мовчать", - стверджує Кузьмін.

Він говорить, що Зеленському варто публічно засудити застосування американською владою сили до мирних протестуючих і пригрозити Трампу введенням проти нього і всієї правлячої американської верхівки санкцій.

"Відкликати нашого посла з Вашингтона. Привести в повну бойову готовність нашу армію, після чого відправити на американський Майдан якусь тітоньку з МЗС роздати студентам печеньки. Ну і угоду "влада-опозиція" запропонуйте їм підписати. Про врегулювання, так би мовити, мирного конфлікту. І ще. Обов'язково запропонуйте себе в якості гаранта виконання зобов'язань за цією угодою", - додає політик.

Але найголовнішим, як з іронією пише Кузьмін, є те, що президент Зеленський має не забути звинуватити у всьому Путіна і ФСБ, і розпочати пошуки агентів Кремля, які організували американський майдан, серед депутатів "Опозиційної платформи - За життя".

"Почніть з перевірки їх декларацій, термін подачі яких закінчується сьогодні. І ще. Не соромтеся: оголосіть ОПЗЖ ворогами українського народу, а вас, "Слуг народу" і БПП з "Голосом" - тим самим українським народом, ворогом якого ви звете ОПЗЖ. Всього вам найкращого. Вам і вашим молодим, і талановитим соратникам. І пам'ятайте, історія завжди повторюється. Завжди", - резюмував Кузьмін.

Нагадаємо, цього тижня у декількох містах США відбулися масові протести, які закінчилися зіткненнями з поліцією та арештами.

Акції пройшли після того, як увесь світ дізнався, що 25 травня під час жорсткого затримання поліцейськими загинув афроамериканець Джордж Флойд, який підозрюється у підробці документів і вчинив спротив під час арешту.