Проєкт закону про народовладдя може бути ухвалений у першому читанні до початку канікул Ради, - Разумков

Дмитро Разумков Новое время

За словами спікера, проєкт закону про народовладдя буде зареєстрований в Раді найближчими днями

Законопроєкт про народовладдя може бути ухвалений у першому читанні до початку канікул у Верховній Раді України. Про це повідомив спікер ВР Дмитро Разумков, пише "Інтерфакс-Україна".

"Складно сказати, чи зможемо ми його ухвалити (законопроєкт про народовладдя - ред.) до кінця цієї сесії, але в першому читанні, я думаю, було б корисно його розглянути", - сказав Разумков.

За словами спікера, проєкт закону про народовладдя буде зареєстрований в Раді найближчими днями. При цьому він зауважив, що це непростий законопроєкт, і до нього потрібно буде підходити зважено.

Новини за темою: Журналіст Кацман: Поки влада не виконує передвиборні обіцянки, "розквіту народовладдя" в Україні не буде!

Нагадаємо, перший голова Верховної Ради Руслан Стефанчук анонсував внесення до Верховної Ради суміжних законопроєктів щодо народовладдя, зокрема і проєкту, який дозволить скасовувати закони через референдум.

Раніше повідомляли, що робоча група Верховної Ради з питань розробки законопроєктів у сфері народовладдя затвердила кінцевий варіант законопроєкту "Про всеукраїнський референдум".

Loading...