Програма "Велике будівництво" є тільки у порожніх словесних обіцянках, – Бондаренко

Олена Бондаренко Фото - скріншот

Олена Бондаренко закликала уряд не створювати замки з піску

У програмі уряду не було головного – імпортозаміщення, тобто підтримки українських товарних виробників.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявила народна депутатка України попередніх скликань Олена Бондаренко.

Олена Бондаренко зазначила, що у програмі уряду її здивувало кілька моментів, один із них – це те, що у документі не було розширеного опису програми під назвою "Велике будівництво". Цій ініціативі, нагадала вона, вже кілька місяців, тож було достатньо часу для того, щоб бодай у слайдах показати, чим є "Велике будівництво" для країни.

"На жаль, розшивки такої програми, яка взагалі ж і покликана була давати нові робочі місця, створювати їх в Україні, ми не побачили. Тому і повертаємося до того, що обіцянки пана Шмигаля в травні запустити 500 тисяч нових робочих місць.., звичайно ж, ми цього не побачили. Чому? Тому що і програма "Велике будівництво", як така, вона є тільки десь у порожніх словесних обіцянках", – заявила Олена Бондаренко.

Новини за темою: Хай вони припинять курити те, що вони курять: Рабінович розкритикував програму уряду Шмигаля

Вона наголосила, що сьогодні слід дбати насамперед про те, щоб не втратити ті робочі місця, які є.

"Поки ми створюємо замки на піску, обіцяємо якісь нові ефемерні робочі місця у вигляді пів мільйона, ми випускаємо з уваги, що у нас і старі зберегти дуже важко. У нас скорочується виробництво, у нас закриваються дрібні і середні підприємства, які якраз і створювали ці робочі місця. І ось з цим у нас теж великі проблеми", – сказала Олена Бондаренко.

Колишня народна депутатка продовжила: "Я не побачила в програмі найголовнішого – імпортозаміщення, тобто підтримки наших товарних виробників, які цілком могли б наситити наші з вами магазини, полиці тим товаром, який ми повсюдно, кожен день купуємо".

Як повідомляли, 4 червня Верховна Рада відправила на доопрацювання програму діяльності Кабінету міністрів.

Додамо, депутати принесли у ВР шкільний ранець для уряду Дениса Шмигаля з книгою з економіки.

Loading...