Профітролі та брускети: Бужанський показав банкет за півмільйона гривень, який В'ятрович влаштував у день пам'яті жертв Голодомору

Макс Бужанський Фото з відкритих джерел

Така сума грошей була виділена на проведення банкету на 400 людей, а в реальності їх було близько шістдесяти

Народний депутат від "Слуги народу" Макс Бужанський показав, як ексдиректор Інституту національної пам'яті і чинний народний депутат від "Європейської солідарності" Володимир В'ятрович провів помпезний банкет на пів мільйона гривень до 85 річниці Голодомору у 2018 році.

Відповідні знімки та відео з'явилися у Telegram-каналі політика.

Так, на них видно, як у залі перебуває не більше 60 людей, хоча офіційно йдеться начебто про 400 осіб, що відвідали конференцію.

Якщо подивитися на меню, яке замовив В'ятрович, то в ньому можна знайти досить елітні страви - млинці з червоною рибою, курячі канапе, грудинку з ананасом, брускети і навіть профітролі.

Телеграм-канал Макса Бужанського

При цьому варто зауважити, що мова йде не про світський захід, а про форум, який присвячений 85-річчю Голодомору.

"Вам не здається, що це верх цинізму, жерти тістечка і млинці з червоною рибою на заході, присвяченому Голодомору? Мені здається, що це плювок в бік тих, хто помер від голоду, у бік їх пам'яті. Вам не здається, що уболіваючи про загиблих від голоду, гості не могли за три дні зжерти тістечок на півмільйона гривень бюджетних грошей?", - зазначає Бужанський.

На його думку, злодій, який спекулює на трагедії Голодомору, це ще гірше, ніж просто злодій.

У зв'язку з тим, що дані факти стали широко відомі, 15 квітня В'ятровичу відправили запрошення на допит у ДБР.

"Мене викликають на допит в ДБР. У якості свідка по справі, ініційованій Бужанським - за проведення міжнародного форуму, присвяченого 85-м роковинам пам'яті жертв Голодомору", - сказав тоді ексдиректор Інституту нацпам'яті.

Новини за темою: За 7 місяців ніхто не сів у в'язницю за крадіжку з бюджету і на допити не ходить, – Бужанський

Однак, нардеп Бужанський згодом пояснив, що В'ятрович намагається це подати, як те, що справу порушили через форум, присвячений 85 річниці Голодомору, хоча насправді мова йде про можливе розкрадання коштів на банкеті на форумі з приводу Голодомору.

Бужанський зазначив, що його теж викликали до ДБР, проте з огляду на карантин зараз він не може прибути туди, а от після завершення карантину обіцяє прибути і дати свідчення.

Нагадаємо, В'ятрович перестав виконувати обов'язки директора Інституту нацпам’яті 18 вересня минулого року.

Новини за темою: Бужанський пригрозив запитати коаліційну угоду "СН", "Голосу" і "ЄС" у відповідь на законопроєкт про зміни до регламенту Ради

3 грудня він прийняв присягу та приступив до обов'язків народного депутата Верховної Ради України у складі партії "Європейська солідарність".Loading...