Професіоналів підміняють балакунами з красивими презентаціями англійською мовою і нульовим досвідом, – Кучеренко

Народний депутат України (фракція "Батьківщина") Олексій Кучеренко

ZIK

Знання англійської має бути додатковим плюсом, вважає парламентар

Професійні люди, які розуміють, що треба зробити, щоб не було колапсу в енергетиці або у комуналці, не можуть пройти конкурси, бо там по півтори години потрібно розмовляти англійською мовою. Їх сьогодні підміняють балакуни з красивими презентаціями англійською мовою з нульовим досвідом.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Батьківщина") Олексій Кучеренко.

"Я в останні роки відстежую, як абсолютно бездоганні, з репутацією, професійні люди, які розуміють, що таке державна влада, що таке виконавча влада, які розуміють, що треба зробити, щоб не було колапсу в енергетиці або у комуналці, але вони не можуть пройти так звані конкурси, бо там по півтори години потрібно розмовляти чомусь в Україні англійською мовою. Поясніть мені, навіщо це? Я не проти англійської мови, це має бути додатковий плюс, але я вам беруся стверджувати, що завдяки цій абсолютно ідіотській нормі..., цим бар'єром відсікли величезну кількість професійних кадрів, яких сьогодні підміняють абсолютні балакуни, демагоги і горлопани з красивими презентаціями англійською мовою з нульовим досвідом і нульовим баченням того, що робити далі", – наголосив Олексій Кучеренко.

Новини за темою: У МОН анонсували "мовні" зміни для середньої та старшої школи

Як повідомляли, голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що, на його думку, необхідно змінювати закон "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

Нагадаємо, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення звернулася з листом до керівників телерадіоорганізацій. У посланні регулятор обурюється з приводу того, що мовні квоти на українську мову на ТБ виконуються, а повинні б перевиконуватися – хоча закон цього не вимагає. 

Loading...