МЗС України закликало світ посилити тиск на РФ через порушення у кіберпросторі

МЗС України

Фото з відкритих джерел

РФ звинувачують у скоєнні кібератак в Україні, США, Франції, Грузії та Південній Кореї

МЗС України закликає світову спільноту до скоординованого тиску проти Російської Федерації через активне втручання останньої в інформаційний простір багатьох країн світу. Про це повідомляє пресслужба відомства.

"Звертаємось до міжнародної спільноти із закликом продовжити скоординований тиск на РФ з метою припинення систематичного порушення з її боку норм та принципів міжнародного права, зокрема у використанні кіберінструментів із зловмисною метою, що загрожує безпеці глобального кіберпростору", – йдеться у заяві.

Окрім цього, в міністерстві зазначили, що Україна довіряє попередньому розслідуванню, оприлюдненому Міністерством юстиції США. Відповідно до нього, у скоєнні низки кібератак по всьому світу, зокрема в Україні, США, Франції, Грузії та Південній Кореї обвинувачуються шість співробітників російського Головного управління Генерального штабу Збройних сил РФ.

Тому Україна підтримала заяву державного секретаря США Майка Помпео щодо необхідності суворого засудження триваючої підривної, деструктивної та дестабілізуючої діяльності РФ у кіберпросторі.

В МЗС України наголосили, що дії РФ демонструють повну неповагу до громадської безпеки та міжнародної стабільності. А тому, відповідно до норм та принципів міжнародного права, відповідальні за кібератаки мають бути притягнені до відповідальності.

Новини за темою: У США засудили до 4 років ув'язнення росіянина, що здійснював хакерські атаки

Нагадаємо, що США висунули шістьом росіянам обвинувачення у хакерських атаках на Олімпіаду та уряд України. Атаки були спрямовані на енергосистему України, французькі вибори 2017 року, а також британські організації.

Loading...