Всі вже втомилися: Зеленський просить не поспішати продовжувати карантин більше, ніж на місяць

Володимир Зеленський РБК-Україна

МОЗ вже розробило постанову зі змінами щодо існування карантину в Україні

Не треба поспішати з продовженням карантину більш ніж на місяць. Про це заявив президент України Володимир Зеленський, передає пресслужба ОП.

"Не треба поспішати з продовженням карантину надовго, треба діяти за розвитком ситуації. Всі вже втомилися від цього карантину. Потрібні чіткі рамки, як ми його продовжимо, щоб у людей були можливості для життя в безпеці, щоб міг функціонувати бізнес, щоб економіка не стояла на паузі. Тому спочатку продовжуємо на місяць, але не довше", – сказав Зеленський.

Своєю чергою міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що вже розроблено постанову зі змінами щодо існування карантину в Україні в цілому. 

Згідно з цим документом, регіони буде поділено на чотири зони – "зелену", "жовту", "помаранчеву" та "червону", де діятимуть чіткі критерії щодо обмежень. Обмежувальні заходи запроваджуватимуть залежно від ситуації, що виникає в тому чи іншому населеному пункті області.

Новини за темою: Другий день поспіль в Україні фіксують понад 800 нових випадків коронавірусу

Нагадаємо, раніше Максим Степанов заявив, що Міністерство охорони здоров'я готує проєкт постанови для подовження карантину в Україні ще на місяць.

За словами міністра, МОЗ запропонує уряду продовжити карантин до кінця літа, проте внесе корективи в правила адаптивного карантину.Loading...