Продаж землі: У "Слузі народу" заявили про "різні техніки переконання" опонентів

Переговори щодо ринку землі тривають постійно

Олександр Корнієнко

УНІАН

Перший заступник голови парламентської фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що монобільшість постійно веде перемовини із опозиційними народними депутатами щодо законопроєкту про ринок землі. Про це він розповів під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK

Відповідаючи на питання журналістів, коли представники монобільшості будуть говорити із народними депутатами з опозиції щодо "земельного" питання і як вони сподіваються дійти до консенсусу, Корнієнко зауважив, що переговори тривають постійно. 

"Постійно говоримо. Учора говорили. Сьогодні будемо говорити, завтра, постійно говоримо. Використовуємо різні техніки переконання співрозмовника. Переконуємо, просимо, благаємо", - зазначив парламентар.

Щодо питання, чому не можна підтримати всі правки від опозиції, Корнієнко відповів: "Які? Однакові тисячу правок чи як? Комітет визначив – у Комітет же входять представники різних фракцій – ті правки, які є компромісними і прийнятними у цю модель земельного ринку, яку ми, і президент, і уряд пропонуємо застосувати, вони застосовуються. Зниження концентрації до 10 тисяч (гектарів, – ред.) в одні руки та заборона на продаж іноземцям без всеукраїнського референдуму".

Раніше голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія розповів, хто проводить бесіду щодо законопроєкту про відкриття ринку землі з тими представниками фракції, хто цю ініціативу не підтримує. 

Нагадаємо, сьогодні в Раді народні обранці продовжують розгляд поправок до законопроєкту про відкриття ринку землі. Станом на 14:00 загалом розглянули 649 правок із 4018-ти - і всі відхилили.

Loading...