live

Продаються "слуги народу" - ціна символічна: Тимошенко виставила провладну партію на продаж після скандалу з Брагаром

Юлія Тимошенко Фото з відкритих джерел

Євген Брагар запропонував пенсіонерці продати собаку, щоб заплатити за комуналку

Лідер фракції ВО "Батьківщина", народний депутат Юлія Тимошенко відреагувала на скандал з нардепом від партії "Слуга народу" Євгеном Брагаром, який порадив літній жінці, яка не може звести кінці з кінцями через маленьку пенсію, щоб вона продала собаку і заплатила комуналку. Про це вона написала у Facebook.

"Кожного разу, коли мені здається, що так звані "нові обличчя" сягнули дна, вони відкривають нові глибинні обрії. Цього разу депутат-"слуга" Євгеній Брагар порадив пенсіонерці, яка пожалілася, що не може зводити кінці з кінцями на пенсію 2 тис. грн, продати собаку та заплатити комуналку. Ганьба, сором, стид..." - написала Юлія Тимошенко.

Нардеп додала, що краще продати самих "слуг народу".

"У мене є оголошення: "Продаються "слуги народу". Особливої породи - без мізків і совісті. Оптом. Ціна символічна". Зовнішні борги не погасимо, але позбавимо Україну від Зе-невігластва та Зе-цинізму", - наголосила Тимошенко.

Нагадаємо, днями під час ефіру однієї з політичних програм на телеканалі "112 Україна" до студії зателефонувала літня жінка та запитала в нардепа від "Слуги народу" Євгена Брагара, як можна прожити, коли всі гроші віддає на компослуги. На що народний обранець з гордістю відповів: "продайте собаку і оплатіть комуналку".
 
Пізніше Брагар пояснив свій вислів та додав, що він зовсім нещодавно у політиці, а тому не навчився відповідати на такі "чутливі питання".
 
Також свою реакцію на цей скандал висловили у "Слузі народу". Зокрема, депутатка Євгенія Кравчук від імені керівництва фракції вибачилась за свого колегу та повідомила, що фракція не підтримує таке висловлювання в бік пенсіонерки.
 
Водночас деякі нардепи від "Слуги народу" вирішили публічно вибачитися за висловлювання свого однопартійця. Так, нардеп Гео Лерос не добираючи слів обматюкав Брагара, а інші дали йому декілька порад.
 
Після чого на фоні цієї гучної історії в "Нафтогазі" зробили заяву щодо сплати комунальних послуг. Вони стверджують, що продавати домашніх тварин не потрібно, достатньо лише звернутись по грошову допомогу до держави.
 
Наступного дня після скандалу народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ілля Кива оплатив рахунок за житлово-комунальні послуги Любові Петрівни.
 
Довго не очікуючи, користувачі соцмереж почали публікувати кумедні фотожаби на пораду депутата продати собаку і сплатити за ЖКП. Низка відомих фільмів і мультфільмів після пропозиції депутата заграли новими фарбами, а собак в Україні (котів та інших домашніх улюбленців) запропонували зарахувати до нових засобів платежу.
Loading...