Проблем з коштами у COVID-фонді немає, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Наразі лікарі готуються до збільшення кількості хворих із тяжким перебігом COVID-19

Під час спілкування з представниками ЗМІ в межах робочої поїздки до Житомирської області президент України Володимир Зеленський запевнив, що проблем із коштами у Фонді боротьби з коронавірусом та його наслідками немає. Про це повідомляє Офіс президента

"З грошима проблем немає... Є великі проблеми з кількістю ліжок, маю на увазі швидке заповнення ліжок… Але все ж таки вірю, що це не буде в такому обсязі, як було, наприклад, у більшості країн Європи", - сказав Зеленський.

Він також розповів, що для наповнення COVID-фонду кошти перенаправлялися з багатьох інших бюджетних програм. На такий крок пішли, аби мати ресурс для боротьби з епідемією, масштаби якої на початку було складно спрогнозувати.

Новини за темою: Міносвіти розраховує на 3 мільярди з "коронавірусного" фонду

Водночас в Кабміні не відкидають і той варіант, що згодом частина цих коштів буде спрямовуватися на інші бюджетні програми, зокрема важливі інфраструктурні проєкти.

"Найголовніше, на що ми витратили, – ми щомісячно із самого початку витрачаємо мільярди з COVID-фонду на підтримку людей: пенсіонерів, людей, які не отримують заробітну плату. Державні підприємства у період (епідемії, – ред.) COVID-19 також отримують заробітну плату, шахтарі отримують заробітну плату тоді, коли зараз майже все зупинене у світі", – зауважив президент. 

Новини за темою: З Фонду боротьби з COVID-19 витратили менше, ніж 30%, - Мінфін

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський назвав неправдивою інформацію щодо відсутності грошей у Фонді боротьби з COVID-19

 

Loading...