Про напад на офіс "Опозиційної платформи - За життя" у Києві сповістили приблизно 100 світових ЗМІ

"Опозиційна платформа - За життя"

Матеріали про напад націонал-радикалів на офіс партії "Опозиційна платформа - За життя" у Києві розмістили приблизно сотня світових засобів масової інформації. Про це повідомляє "112 Україна". 

Як зазначається, ЗМІ з різних країн висловили обурення нападом праворадикалів на офіс партії 23 травня. Зокрема, інформацію про напад висвітлили міжнародне агентство новин та інформації The Associated Press, американські газети The New York Times і The Washington Post та низка інших. 

Нагадаємо, у суботу, 23 травня на офіс партії "Опозиційна платформа – За життя" стався напад. За словами політиків партії, праворадикали закидали будівлю фарбою, розмалювали двір, запалювали фаєри і розклеїли всюди листівки, де звинувачують партію в проросійської позиції.

У партії назвали напад нічим іншим, як помстою з боку політичних опонентів.

"Це напад на офіс є спробою помсти та залякування за принципову позицію нашої партії з приводу зовнішнього управління Україною з боку Сполучених Штатів Америки, спробою залякати прихильників нашої партії, які 9 травня, всупереч позиції влади, масштабно святкували День Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 років, продемонструвавши, що націонал-радикалам і ідейним спадкоємцям фашизму не вдасться зламати наш народ. Ми боролися з вільним функціонуванням на території України американських військових біолабораторій, які проводять експерименти з небезпечними вірусами. Ми відстоювали нашу позицію, спрямовану на захист інтересів українського народу в питаннях недопущення продажу української землі, в питаннях використання російської мови та вільного доступу до інтернет-ресурсів.

Не маючи можливості спростувати цю позицію відкритої політичної дискусії, наші політичні противники використовують підконтрольних націонал-радикалів для терору і залякування. Таких націонал-радикалів влада тримає на гачку, не висуваючи звинувачень навіть за особливо тяжкі злочини", – заявили в "Опозиційній платформі – За життя".