Президенту не вистачає політичної волі, щоб наводити порядок у країні, – Загородній

Юрій Загородній "Опозиційна платформа - За життя"

Нардеп каже, що чинна влада має страх перед собою

Президенту України Володимиру Зеленському не вистачає політичної волі і рішучості для того, щоб наводити лад в країні.

Про це під час брифінгу заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Юрій Загородній.

Трансляцію вів телеканал ZIK.

"Він (колишній голова НБУ Яків Смолій. – Ред.) є представником команди експрезидента Петра Порошенка, а оцінку діяльності Петру Порошенку український народ дав рік назад, і всій його команді український народ дав оцінку рік назад, не переобравши їхнього патрона черговий раз на посаду президента України. Я глибоко переконаний, що вся команда Петра Порошенка давно мала піти у відставку, просто не вистачає політичної волі і рішучості нашому президенту України Володимиру Зеленському для того, щоб, дійсно, наводити порядок у країні. Мені здається, що у теперішньої влади і в гаранта Конституції Зеленського є страх перед самим собою, тому що він розуміє, що посада президента для нього завелика", – заявив Юрій Загородній.

Новини за темою: Рабінович про звинувачення Зеленського на адресу "Опозиційної платформи - За життя": Це просто безумство!

Як повідомляли, президент Володимир Зеленський та його команда, які відстоюють інтереси МВФ і великого капіталу на шкоду інтересам своїх громадян, повинні подати у відставку. Про це йдеться в заяві "Опозиційної платформи – За життя", розміщеній на сайті політсили.

Нагадаємо, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Вадим Рабінович заявив, що відкликає свій голос, який він віддав за кандидата в президенти Володимира Зеленського у другому турі виборів глави держави.Loading...