Президентка Швейцарії відвідає Україну 20-23 липня

Президентка Швейцарії Симонетта Зоммаруга Фото з відкритих джерел

Глави двох держав проведуть переговори віч-на-віч та у складі делегацій

Президент Швейцарської Конфедерації Симонетта Зоммаруга відвідає Україну з державним візитом 20-23 липня. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

"20-23 липня на запрошення глави держави Україну з державним візитом відвідає президент Швейцарської Конфедерації Симонетта Зоммаруга", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що під час візиту глави держав проведуть переговори віч-на-віч та у складі делегацій. Також планується обговорення питань двосторонніх українсько-швейцарських відносин та взаємодії сторін на міжнародній арені.

Окрім того, Зеленський і Зоммаруга здійснять спільну робочу поїздку на Донбас з метою ознайомлення з політикою безпеки та соціально-економічною ситуацією в регіоні, а також станом реалізації проєктів швейцарської гуманітарної допомоги.

Раніше Зеленський під час телефонної розмови із Зоммаругою обговорив міжнародну координацію зусиль щодо боротьби із коронавірусом і запобігання негативним наслідкам його поширення.

Новини за темою: У Швейцарії частково послабили карантин

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський зустрівся з Федеральним президентом Швейцарії Симонеттою Зоммаругою.Loading...